Partnerska – uczniowska pomoc

Pomagamy

W porozumieniu ze szkołą partnerską w Kołkach w Ukrainie, uczniowie I LO im. S. Staszica w Zgierzu zorganizowali zbiórkę artykułów deficytowych dla wojska ukraińskiego oraz ludności cywilnej, która ucierpiała w wyniku wojny.

Warto dodać, że zbiórka powstała z inicjatywy uczniów, którzy przy niepodważalnej pomocy nauczycieli i dyrekcji obu szkół, samodzielnie ją zaplanowali, uzgodnili listę potrzeb, a następnie przeprowadzili.

Wpis Blanki na Instagramie: „Jesteśmy dumni, że możemy uczęszczać do szkół, które pozwalają młodzieży wyrażać swoje poglądy poprzez angażowanie się w życie społeczne i przyczyniać się do czynienia dobra. Dziękujemy naszym nauczycielom, że na każdym kroku podkreślają to, że mimo młodego wieku możemy dokonać czegoś znaczącego oraz dziękujemy każdemu, komu udało się wziąć udział w tej szlachetnej akcji.”

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.

«Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд розвитку системи освіти та Міністерство національної освіти жодним чином не відповідають за використання даної інформації»

Kategoria

Tag

Komentarze zablokowane