MULTIMEDIALNE REZULTATY PROJEKTU

Zanim spotkaliśmy się w Karpaczu, obie narodowe grupy przygotowały prezentacje na temat: Dlaczego szczycę się swoim krajem”, które pozwoliły lepiej wzajemnie się poznać. Materiał jest tym bardziej ciekawy, że to subiektywny wybór młodych ludzi – tematyki i zagadnień z różnych dziedzin: historii, sztuki, sportu, osobliwości.

Jednym z rezultatów projektu są także krótkie etiudy filmowe. Sprawiły uczestnikom wiele zadowolenia i pozwoliły wcielić się w różne role: scenarzysty, kostiumologa, operatora, reżysera, aktora, scenografa, a nawet sekretarki planu i kierownika produkcji. Praca filmowców odbywała się bez jakiejkolwiek ingerencji dorosłych, więc te krótkie filmiki są wyrazem odczuć młodych ludzi w kwestiach relacji w grupie, kontaktów z rówieśnikami, realizacji zamierzeń, panowaniem nad emocjami. Niektóre etiudy zawierają komentarze, niektóre przedstawiają jedynie sytuacje, które się zdarzają, co może być wykorzystane do rozmów na ten temat, a może po prostu skłonią do głębszej refleksji? 

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.

«Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд розвитку системи освіти та Міністерство національної освіти жодним чином не відповідають за використання даної інформації»

Kategoria

Tag

Nikt jeszcze nie skomentował

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *