MULTIMEDIALNE REZULTATY PROJEKTU

Zanim spotkaliśmy się w Karpaczu, obie narodowe grupy przygotowały prezentacje na temat: Dlaczego szczycę się swoim krajem”, które pozwoliły lepiej wzajemnie się poznać. Materiał jest tym bardziej ciekawy, że to subiektywny wybór młodych ludzi – tematyki i zagadnień z różnych dziedzin: historii, sztuki, sportu, osobliwości.

Jednym z rezultatów projektu są także krótkie etiudy filmowe. Sprawiły uczestnikom wiele zadowolenia i pozwoliły wcielić się w różne role: scenarzysty, kostiumologa, operatora, reżysera, aktora, scenografa, a nawet sekretarki planu i kierownika produkcji. Praca filmowców odbywała się bez jakiejkolwiek ingerencji dorosłych, więc te krótkie filmiki są wyrazem odczuć młodych ludzi w kwestiach relacji w grupie, kontaktów z rówieśnikami, realizacji zamierzeń, panowaniem nad emocjami. Niektóre etiudy zawierają komentarze, niektóre przedstawiają jedynie sytuacje, które się zdarzają, co może być wykorzystane do rozmów na ten temat, a może po prostu skłonią do głębszej refleksji? 

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.

«Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд розвитку системи освіти та Міністерство національної освіти жодним чином не відповідають за використання даної інформації»

Kategoria

Tag

Komentarze zablokowane